вівторок, 24 січня 2017 р.

ПЕДАГОГІЧНА РАДА-ДИСКУСІЯ

         РОЛЬ  МОГО  ПРЕДМЕТУ  В  МАЙБУТНЬОМУ  ЖИТТІ  УЧНЯ
  Метою  колективного обговорення на педраді-дискусії у Краматорській українській гімназії було знаходження правильного розв'язання  порушеного питання через висловлення власних міркувань та зіставлення поглядів на проблему. Під час такого обговорення були виявлені  різні позиції, озвучувались протилежні думки, а емоційно-інтелектуальний стимул підштовхнув до активного мислення.
     Реформування освіти сьогодні вимагає від учителя  змін у стилі викладання, як результат визначення  та осмислення  власної навчальної, розвиваючої, виховної  діяльності в сучасних умовах , визначення цілей і завдань предметного навчання. Педагоги гімназії поділитись своїми думками щодо  форм побудови нового освітнього простору, впровадження сучасних методик, які підвищують рівень якості освіти.
   Відомо, що конкретного учня виховує конкретний учитель, а виходить, якість знань кожного учня буде залежати від якості професійної підготовленості та майстерності кожного  із нас. Ми залишаємось основним суб'єктом, покликаним вирішувати задачі розвитку освіти. 
    Якість освіти впливає на подальший розвиток життя дитини, від неї залежить, чи зможе людина знайти себе у майбутньому. Ми  повинні  не лише давати знання, а й спонукати до самостійного пошуку істини, розглядати навчальний матеріал у контексті реального життя. Зміст освіти не тільки створює передумови для науковості й систематичності знань, але є значущим для соціального становлення людини. Звичайно, сам по собі комплекс знань не є цінним. На думку приходять слова О.Зінов’єва : «Часто краще  не знати,  ніж знати. Краще вчитися розуміти , ніж накопичувати знання. Знати треба необхідний мінімум, розуміти ж треба максимально багато. Знання пасивне. Розуміння активне. Знання – це те, що здобуто іншими. Розуміння – те, що здобуваєш сам. Знання – це володіння, розуміння – це творення нового. Розуміння  є здатністю набувати знання у разі потреби й звільняти голову від них після використання». Дійсно, скарбом знання стає лише тоді, коли людина застосовує їх за призначенням, обираючи на основі знань лінію поведінки, ухвалюючи рішення та відповідаючи за свій вибір. Тож визначна роль життєвої компетентності є незаперечною.
 Колись у давнину Великий Вчитель вирішив випробувати своїх учнів, запропонувавши їм обрати для себе мечі. Один з них вибрав легкий меч сподіваючись зберегти сили в трудному поході. Інший вибрав довгий меч, сподіваючись вразити ним більше противників з безпечної відстані. Але самим мудрим виявився третій учень, який обрав для себе найзручніший меч, який став продовженням його руки. Ми, як Великий Вчитель повинні  дати в руки учневі той самий зручний меч Знань, що стане для нього необхідною частиною життя. 
 









 

неділя, 22 січня 2017 р.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У м.КРАМАТОРСЬКУ

   Сьогодні, 22 січня, на площі Миру  педагоги, учні та випускники  Краматорської української гімназії долучилися до святкування Дня Соборності України.
      На мітинг біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралося близько тисячі містян. Серед них були студенти, представники політичних партій та громадських організацій, небайдужі громадяни.

     Символічний ланцюг єдності утворили всі присутні, символічно з’єднали наші серця  від Заходу до Сходу в єдиному пориві злагоди й поступу.












пʼятниця, 20 січня 2017 р.

День Соборності України

    День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року. Століттями розірваний український народ визволився з неволі — Наддніпрянщина вийшла з Російської, а Західна Україна — з Австро-Угорської імперій — і возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.Акт возз'єднання, злуки двох Україн був радше символічним знаком прагнення єдності.

  Напередодні цього дня у Краматорській українській гімназії традиційно починаємо ранок із  флешмобу «Ланцюг Єднання». Сьогодні учні гімназії символічно  обєднались  жовто-блакитними стрічками у холі закладу. Пролунав гімн України та гімназії.
    На концерті до Дня Соборності України та вшанування пам’яті Героїв Крут були присутні  найдорожчі гості- воїни АТО.
     Ми живемо в непростий час, який вимагає від нас не забувати, хто ми є, де наше коріння, якою була історія нашого народу, не забувати кращих синів і доньок України, які відстоювали нашу незалежність у різні часи, боронили наші кордони, були і є серцем та розумом  нашої держави.
      У Краматорській українській гімназії виховують справжніх патріотів – гідних нащадків славних воїнів. Гімназійна команда «Торські соколи» є переможцем міського етапу творчого конкурсу «Ватра» дитячої військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У подарунок для  присутніх пролунала патріотична композиція від гідних нащадків козацької слави.  Чарівні пісні у виконанні учнів гімназії Осмоловської Елеонори, Фільчакова Дениса, керівника  театру-студії «Світанок» Котуманової Ірини Артурівни, вірш-присвята учителя історії Савчука Олега Анатолійовича, запальні танці  гімназистів  символічно з’єднали наші серця  від Заходу до Сходу в єдиному пориві злагоди й поступу.



     











Наостанок учні вручили воїнам АТО маленькі подарунки, зроблені руками гімназистів. Хай вони будуть справжніми оберегами, адже  вони  наповнені   любов’ю, повагою і молитвою.