четвер, 5 листопада 2015 р.

Обласна  конференція відбулася
на базі Краматорської української гімназії.


    Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  провів Обласну конференцію «Реалії та перспективи національно-патріотичного виховання у вимірі сучасності», яка відбулася  2 листопада 2015 року на базі Краматорської української гімназії Краматорської міської ради Донецької області.
    Конференція об’єднала небайдужих людей до долі нашої країни. Було проведено конструктивну роботу щодо визначення основних векторів розвитку Донецької області у напрямку національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Зокрема було визначено специфіку реалізації концепції національно-патріотичного виховання в дошкільних навчальних закладах; окреслено сучасні підходи  національно-патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах ; визначено проблеми та перспективи виховання в позашкільних навчальних закладах; проаналізовано управлінський аспект здійснення національно-патріотичного виховання в навчальних закладах області.
Кожне місто Донецької області представило свої матеріали на виставку  конференції. Учасники та гості  ознайомилися із напрацюваннями педагогічних колективів щодо даної проблеми . Краматорська українська гімназія також мала змогу презентувати свій досвід на окремому виставковому стенді «Виховуємо громадянську культуру та національну свідомість», де показала технології, методи, прийоми та форми виховної роботи у формі книжково-видавничої продукції (альбоми, турнікети, брошури, книги та ін.)
Переконані в тому, що патріотичне виховання – складова частина національного світогляду і поведінки людини, її ставлення до рідної країни, всіх націй та народів. Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності – віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином.

Учителі Краматорської української гімназії надають  перевагу активним формам роботи, що передбачають самостійну або спільну роботу, набуття дітьми та учнівською молоддю соціального досвіду; сприяють формуванню національної свідомості, критичного мислення, ініціативності, творчого підходу до справи, відповідальності за свої дії та вчинки.

Фотозвiт можна переглянути ТУТ